תנאי שימוש & שאלות ותשובות
תנאי שימוש באתר "אריזות איכות"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר "אריזות איכות" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (שיווק ומכירת אריזות בסיטונאות) ייצוגי עבור "אריזות איכות" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן :

בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים, עשויים להשתנות מעת לעת.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אריזות איכות" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "אריזות איכות".

ביצוע הזמנות באתר וזמני אספקה :

 

לאתר תהא הזכות לבטל עסקה באם נפלה טעות במחיר המוצג באתר או בתיאור המוצר, ולא תהא לך כל טענה ו/או תביעה בגין כך.

בנוסף לאמור, יצוין כי לאתר הזכות הבלעדית לסרב לביצוע של מכירה כלשהי באתר, זאת ללא כל סיבה ו/או נימוק ו על כן לא תהא לך כל טענה ו/או דרישה בנוגע לכך. לאחר השלמת תהליך הקנייה, תחויב בתשלום עבורה. יודגש באם המוצר אינו קיים / חסר במלאי, לא תחשב ההזמנה כקנייה, משכך לא תחויב בגין פעולה זו, ולא תהא לא כל טענה ו/או דרישה כלפי האתר ו/או המוכר.  מובהר כי במידה ותהליך ההזמנה לא הסתיים, הדבר לא יישמר ולא יעבור לטיפול האתר.

משלוח-
משלוח המוצרים ייעשה תוך -3-2 ימי עסקים ממועד הקנייה, כאשר זמן האספקה ייעשה בתוך 5 ימי עסקים, ויחושב מיום הקנייה. לאור העובדה כי האתר עושה שימוש באמצעות חברת שילוח חיצונית, זמן האספקה הינו משוער ויתכן כי יחולו שינויים ועיכובים בזמני קבלת המוצר. זמני אספקת המשלוח ליישובים קיבוצים וכד' יכולה להיות ארוכה מ5 ימי עסקים ותלויה בזמני הכניסה של חברת המשלוחים לאותו המקום. 

איסוף-

בנוסף, קיימת אפשרות לקבלת מוצרים ע"י הגעה ישירות לחברה.
האיסוף העצמי יעשה בתיאום מראש מול החנות.
ברגע שההזמנה מוכנה יתקשר ללקוח נציג מטעמנו ויציין מתי ניתן להגיע לקחת.
האיסוף יעשה עד 5 ימי עסקים.

תוכן האתר

 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. האתר מציג מוצרים שונים למכירה. עם זאת יצוין כי לעתים, יתכנו מקרים בהם לא ניתן יהיה לעבד את הזמנתך מסיבות שונות או שיהיה מחסור זמני או קבוע  במוצרים. במקרה של חוסר במוצר כלשהו, עשוי האתר לפי שיקול דעתו הבלעדי ליצור אתך קשר או להורות על ביטול ההזמנה. לאתר הזכות לסרב או לבטל הזמנות כאמור בין אם ההזמנה אושרה ובין אם כרטיס האשראי שלך חויב. לך ולמשתמשים באתר לא תהיה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לכך או כנגד התכנים המופיעים באתר. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או להוסיף תכנים מסוג כלשהו באתר לרבות תכנים ויזואליים כפי שיימצאו לנכון ובכל מועד בו ימצאו לנכון לעשות זאת כל פי שיקול דעתו הבלעדי.  בנוסף, ייתכן כי תתבקש לספק אימותים נוספים או מידע נוסף לפני שהאתר יקבל את הזמנתך.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "אריזות איכות" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים

מדיניות החזרות וביטולי עסקה

ביטול עסקה : במידה ורוצים לבטל הזמנה שכבר נשלחה יש לשאת בתשלום עבור המשלוח ,41 שקלים לכל כיוון לכל חבילה , וזאת לא יאוחר מ – 48 שעות מיום קבלת ההזמנה , רק שאריזות סגורות ולא נעשה שימוש בהן.

חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו בעניין, חלים ויחייבו את אותך ואת האתר. אופן ביטולה של עסקה, ייעשה ע"פ החוק והתקנות. החזרת המוצר תעשה באריזתו המקורית כאשר לא נעשה במוצר כל שימוש. דמי הביטול שיגבו בגין ביטול העסקה, יהיו בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם, או ע"פ הקבוע בחוק וכפי שיעודכן מעת לעת . יובהר כי במקרה של ביטול עסקה עלך ידך,  דמי המשלוח יחולו עליך. לאחר שהמוצר נתקבל באתר תזוכה ע"פ הנחיות חברת האשראי ובהתאם לחוק, כאשר הוצאות המשלוח לא יושבו.

במידה והמוצר יוחזר עקב פגם שהיה בו (על המוצר להישלח בדואר רגיל) ולאחר שהאתר בחן את המוצר וגילה כי אכן מדובר במוצר פגום תזוכה בעלות הקניה בצירוף דמי משלוח. עליך לצרף חשבונית אודות דמי המשלוח ששילמת.  התשלום יבוצע בתוך 14 ימי עסקים וע"פ הנחיות חברת האשראי.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש האתר ישמור על אנונימיות הגולשים ולא ישמור אצלו מידע אישי כלשהו.  ידוע לך כי האתר עשוי לשנות את תנאי התקנון בכל עת וללא הודעה מראש, לרבות תיקון או שינוי של דף זה או פרסום קובץ של תנאים ותקנות באתר. בנוסף ידוע לך כי האתר עשוי לשדרג את השירותים שהוא מספק. האתר רשאי גם לשנות ע"פ שיקול דעתו הבלעדי מעת לעת את השירותים שבו כדי לעמוד בשינויי חקיקה ככל שיהיה צורך. לאור האמור, יובהר כי המשך שימושך באתר לאחר פרסום התיקונים מהווה את הסכמתך לתנאים אלה כפי ששונו. לכן בקר בדף זה באופן קבוע כדי לעיין בתקנון, בתנאים וההגבלות.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "אריזות איכות".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

התחל בצ'ט אונליין
לצ'ט עם נציג לחצו כאן
היי !
שמי ספיר, איך אוכל לעזור ?
דילוג לתוכן